Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
10 KSIĄŻEK
DLA
TRENERA BIZNESU
WWW.ORINOKO-SZKOLENIA.PL
"Naucz ich jak mają cię traktować. Praktyczny
podręcznik asertywności.”
Wydanie II rozszerzone. Autor - Bartłomiej Stolarc...
"Anatomia kłamstwa"
Autor: Philip Houston, Michael Floyd, Susan Carnicero, Don Tennant
To książka dla każdego, kto chce zd...
"Efekt wioski"
Autor: Susan Pinker
Niesamowita książka, która w dobie
cyfryzacji, social mediów i pogoni jest
zieloną wysp...
"Siła duetów"
Autor: Joshua Wolf Shenk
Autor prezentuje swoje obserwacje
znanych duetów. Opisuje jak ludzie się
poznają, n...
"Twój umysł na detoksie"
Autor: Rafael Santandreu
Rafael Santandreu, autorytet w dziedzinie
zdrowia psychicznego ze względ...
"Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi"
Autor: Gill Hasson
Nie wszyscy ludzie są poukładanymi
i bezproblemowymi istotami. Tra...
"Mała wielka zmiana"
Autor: Robert B. Cialdini
Potrafisz przekonać kogoś do swojego
pomysłu, wywrzeć odpowiedni wpływ na
d...
"Myślenie jest głupie"
Autor: Hermann Scherer
Każdy z nas wpada w pułapkę swojego
umysłu i poddaje się nieracjonalnemu
myś...
"Psychologia"
Autor: Gillian Butler, Freda McManus
Kompedium wiedzy psychologicznej ze
słownikiem haseł związanych z
psych...
"Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie
i stawić czoło wyzwaniom"
Autor: Amy Cuddy
Na koniec proponujemy budowa...
WWW.ORINOKO-SZKOLENIA.PL
Bądź na bieżąco!
Kliknij i polub naszego
fanpage'a na Facebooku
oraz stronę na Linkedin
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×
Upcoming SlideShare
10 filmów dla Trenera Biznesu
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

2

Share

Download to read offline

10 książek dla Trenera Biznesu

Download to read offline

Szkoła Trenerów Biznesu firmy Orinoko Szkolenia & Doradztwo, prezentuje 10 książek dla Trenera Biznesu.
Pozycje w literaturze, które przydadzą się każdemu trenerowi do pracy własnej oraz zawodowej.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

10 książek dla Trenera Biznesu

 1. 1. 10 KSIĄŻEK DLA TRENERA BIZNESU WWW.ORINOKO-SZKOLENIA.PL
 2. 2. "Naucz ich jak mają cię traktować. Praktyczny podręcznik asertywności.” Wydanie II rozszerzone. Autor - Bartłomiej Stolarczyk To podstawowa lektura dla każdego, kto chce rozpocząć pracę ze swoją asertywnością. Ze swoim asertywnym myśleniem, asertywną postawą i asertywnym życiem. To taki niezbędnik - jeśli chcesz drogi trenerze budować dobre relacje z uczestnikami Twoich szkoleń. Z asertywnością niestety się nie rodzimy. Asertywności się uczymy, rozwijamy ją w sobie i modelujemy dzięki temu asertywność u innych - naszych bliskich, znajomych i przyjaciół. Ba! Nawet u psa!
 3. 3. "Anatomia kłamstwa" Autor: Philip Houston, Michael Floyd, Susan Carnicero, Don Tennant To książka dla każdego, kto chce zdobyć wiedzę o tym, jak zadawać pytania, aby dostać odpowiedź bliską prawdy. To także drogowskaz dla tych z Was, którzy chcą wiedzieć więcej o ludzkiej naturze mijania się z prawdą. Ja już praktykuję i z zadziwieniem przyglądam się temu co odkrywam. Polecam serdecznie!
 4. 4. "Efekt wioski" Autor: Susan Pinker Niesamowita książka, która w dobie cyfryzacji, social mediów i pogoni jest zieloną wyspą na oceanie. Pokazuje jak relacje twarzą w twarz wpływają na nasze życie. Co daje bliski kontakt. Co daje nam dotyk. Ba! Czy wiecie, co jest kluczem pewnego zakątka świata, że jest tam najwięcej 100 latków? My już wiemy, a jak Wy chcecie się dowiedzieć to koniecznie czytajcie. WWW.ORINOKO-SZKOLENIA.PL
 5. 5. "Siła duetów" Autor: Joshua Wolf Shenk Autor prezentuje swoje obserwacje znanych duetów. Opisuje jak ludzie się poznają, nawiązują wspólny kontakt, zaczynają razem działać, jak dochodzi do konfliktów, rozwiązywania nieporozumień, wspólnych sukcesów oraz rozstań. Jest to próba odpowiedzi na pytanie, co sprawia, że dwoje artystów jest w stanie osiągnąć to, co dla jednej osoby jest nieosiągalne. Na czym polega twórcza chemia dwóch osób, która prowadzi do sukcesu.
 6. 6. "Twój umysł na detoksie" Autor: Rafael Santandreu Rafael Santandreu, autorytet w dziedzinie zdrowia psychicznego ze względu na swą drogę zawodową, działalność w zakresie nauczania i innowacyjny wkład w prace badawcze, przedstawia praktyczną, prostą i naukowo dowiedzioną metodę prowadzącą do zmiany psychologicznej, uporania się z zaburzeniami emocjonalnymi i adaptacyjnymi, przemiany w osoby silniejsze i szczęśliwsze. Pokazuje prostą drogę do uzyskania harmonii wewnętrznej, która da nam poczucie szczęścia.
 7. 7. "Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi" Autor: Gill Hasson Nie wszyscy ludzie są poukładanymi i bezproblemowymi istotami. Trafiasz na trudnego człowieka i zastanawiasz się z czego wynikają jego zachowania, które delikatnie mówiąc wyprowadzają Cię z równowagi. Jak wyjść z trudnej sytuacji z taką postacią w roli głównej, szanując swoje i cudze granice? Ta książka pomoże Ci zrozumieć przyczyny trudnych zachowań innych osób oraz dowiesz się jak sprzeciwić się tym zachowaniom spokojnie i bez nadmuchiwania konfliktu.
 8. 8. "Mała wielka zmiana" Autor: Robert B. Cialdini Potrafisz przekonać kogoś do swojego pomysłu, wywrzeć odpowiedni wpływ na drugą osobę? Ta książka z pewnością pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel i uświadomi jak skutecznie przekonywać. WWW.ORINOKO-SZKOLENIA.PL
 9. 9. "Myślenie jest głupie" Autor: Hermann Scherer Każdy z nas wpada w pułapkę swojego umysłu i poddaje się nieracjonalnemu myśleniu, które często opiera się na schematach i stereotypach. Książka odpowie Wam jak funkcjonuje nasz umysł i jakie czynniki wpływają na podejmowanie decyzji. Myślenie jest głupie, ale mimo to możemy działać mądrze. Przeczytaj koniecznie!
 10. 10. "Psychologia" Autor: Gillian Butler, Freda McManus Kompedium wiedzy psychologicznej ze słownikiem haseł związanych z psychologią. Podstawa dla każdego kto potrzebuje zrozumieć: Dlaczego jesteśmy, jacy jesteśmy? Dlaczego robimy to, co robimy? Jak wpływamy na siebie nawzajem? Co znajduje się w naszym umyśle? Po co nam w ogóle psychologia? Bardzo przydatna pozycja!
 11. 11. "Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom" Autor: Amy Cuddy Na koniec proponujemy budowanie pewności siebie wraz z Amy Cuddy, cenionym psychologiem, profesorem Harvardu i wpływową kobietą, która w swojej książce przedstawi Wam teorię wytrenowania pewności siebie.
 12. 12. WWW.ORINOKO-SZKOLENIA.PL Bądź na bieżąco! Kliknij i polub naszego fanpage'a na Facebooku oraz stronę na Linkedin
 • mobyboy

  Mar. 29, 2017
 • BeataKaczor

  Mar. 28, 2017

Szkoła Trenerów Biznesu firmy Orinoko Szkolenia & Doradztwo, prezentuje 10 książek dla Trenera Biznesu. Pozycje w literaturze, które przydadzą się każdemu trenerowi do pracy własnej oraz zawodowej.

Views

Total views

5,842

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

4,315

Actions

Downloads

12

Shares

0

Comments

0

Likes

2

×