Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Free SEO Analysys of the site www.gifmania.ca
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

3

Share

Przewodnik pobrania i instalacji wygaszaczy ekranu

Download to read offline

Krok po kroku informacje do pobrania wygaszacze ekranu ze strony internetowej. Przewodnik krok po kroku proces instalacji tych programów za Windos OS. Jak pobrać i zainstalować wygaszacze ekranu.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Przewodnik pobrania i instalacji wygaszaczy ekranu

 1. 1. Przewodnik pobrania i instalacji wygaszaczy ekranu W tym dokumencie będzie można dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby pobrać i zainstalować wygaszacze ekranu, które są dostępne w Internecie. Weźmy przykład z materiałów, które można znaleźć w http://www.wygaszaczeekranu.com/ i tak można korzystać z bezpłatnych produktów multimedialnych na komputerze. Przyjrzyjmy się, jak! Aby rozpocząć, należy wpisać w jednej stronie internetowej, że chcesz, takich jak akwaria, które sąnajbardziej popularne http://www.wygaszaczeekranu.com/Screensavers-Akwarium/ wybierz wygaszacze ekranu, które lubisz ze wszystkich dostępnych. Służyć jako przykład, że jak można podjąć, aby pobrać i zainstalować wygaszacz ekranu akwarium ryb. http://www.wygaszaczeekranu.com/Screensavers-Akwarium/wygaszacz-ekranu-akwarium.htm Gdy jesteś wewnątrz stronie ekranu , który chcesz pobrać , kliknij przycisk " Download" .
 2. 2. Pobieranie rozpocznie się po naciśnięciu go i trzeba zapisać plik na komputerze. Pozakończeniu pobierania uruchomić proces instalacji. Możesz wybrać dodatkowe aplikacje przez sponsorów lub kontynuować instalację pomijając oferty wygaszacz ekranu, który się pojawi, nie są one potrzebne, aby wygaszacz ekranu. Ostatnim krokiem instalacji daje możliwość wyboru, gdzie zostanie zainstalowany wygaszacz ekranu, chociaż nasz program utworzy trasę domyślną, gdzie można automatycznie zainstalować wszystkie wygaszacze ekranu można pobrać.. Wreszcie, należy wybrać miejsce, w którym można rozpakować i zainstalować wygaszacz ekranu. Jeśli nie obchodzi, nasz program zrobi domyślną trasę. To miejsce, gdzie wszystkie wygaszacze ekranu chcesz zainstalować.
 3. 3. Po zakończeniu całej instalacji całkowicie, widać, że to otwiera okno do konfiguracji wygaszacza ekranu. Jest to system operacyjny Windows sam. Zobaczysz podgląd niego czekać i wybrać komputer minutę w trybie bezczynności, aby aktywować. To jest hotel dla Windows i ma zastosowanie do wszystkich komputerów z tym systemem operacyjnym. Wygaszacz ekranu z tej strony są ważne tylko do komputerów z systemem operacyjnym Windows. Jak większość stron internetowych , które widzieliśmy.
 • gifigmania

  May. 27, 2014
 • dvdzapata

  May. 24, 2014
 • Dinkybueno

  May. 23, 2014

Krok po kroku informacje do pobrania wygaszacze ekranu ze strony internetowej. Przewodnik krok po kroku proces instalacji tych programów za Windos OS. Jak pobrać i zainstalować wygaszacze ekranu.

Views

Total views

672

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

4

Actions

Downloads

1

Shares

0

Comments

0

Likes

3

×