Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Neden Sağlıkta Dijital Pazarlama?

Okan Üniversitesi Sağlık Yönetimi lisans deneyimi, Google Adwords sertifikası ve Facebook reklamları tecrübesiyle; Memorial Sağlık Grubu, Liv Hospital, Kent Sağlık Grubu, Pfizer, Bayer Türk, GSK (GlaxoSmithKline), Janssen Türkiye, Türk Toraks Derneği, Türkiye Alzheimer Derneği, Kistik Fibrozis Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kanserle Dans Derneği gibi sağlık grubu, dernek ve ilaç şirketlerinin dijital pazarlama süreçlerine ajans ve kurumsal alanda dahil olduktan sonra “Doctor Announcer” markasıyla hizmet verme kararı aldım.

Dijital reklam alanında profesyonel ve sağlık sektörü etik anlayışına uygun bir hizmet için ulaşabilirsiniz.

  • Soyez le premier à commenter

    Soyez le premier à commenter

    Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • otuhta

    Jul. 19, 2017

Okan Üniversitesi Sağlık Yönetimi lisans deneyimi, Google Adwords sertifikası ve Facebook reklamları tecrübesiyle; Memorial Sağlık Grubu, Liv Hospital, Kent Sağlık Grubu, Pfizer, Bayer Türk, GSK (GlaxoSmithKline), Janssen Türkiye, Türk Toraks Derneği, Türkiye Alzheimer Derneği, Kistik Fibrozis Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kanserle Dans Derneği gibi sağlık grubu, dernek ve ilaç şirketlerinin dijital pazarlama süreçlerine ajans ve kurumsal alanda dahil olduktan sonra “Doctor Announcer” markasıyla hizmet verme kararı aldım. Dijital reklam alanında profesyonel ve sağlık sektörü etik anlayışına uygun bir hizmet için ulaşabilirsiniz.

Vues

Nombre de vues

1 778

Sur Slideshare

0

À partir des intégrations

0

Nombre d'intégrations

1 326

Actions

Téléchargements

0

Partages

0

Commentaires

0

Mentions J'aime

1

×