Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
S policií řešíme ukradené peněženky, spoluobčany neudáváme
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

1

Share

Download to read offline

Jak porozumět svému psovi

Download to read offline

Poznejte, co říká váš pejsek!

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Jak porozumět svému psovi

  1. 1. Jak porozumět svému psoviK sestavení tohoto materiálu mě přiměly časté dotazy na naší poradnuaromaterapie pro pejsky. Chovatelé pejsků trpících nějakou psychickouporuchou nebo problémem nevědí jednoznačně, zda mají použít aromaterapiiProti strachu a úzkosti nebo aromaterapii Proti hyperaktivitě a roztěkanosti. Ano,tato otázka je logická. Přípravek Proti hyperaktivitě sice řeší problémys agresivitou, štěkáním, kousáním, útoky - avšak především ve spojenís dominancí a hyperaktivitou. Ale psi nekoušou často ze vzteku nebo agresivity,právě naopak, příčinou těchto útoků často bývá strach a nejistota. Ale stačísprávně porozumět svému psovi. Z řeči jeho těla, z postojů a grimas můžemepoznat, jakého původu je problém našeho pejska.Až pochopíte z řeči těla, co vlastně pejsek říká a jak se cítí, budete také vědět,který přípravek je vhodnější užít, jestli Proti strachu a úzkosti nebo Protihyperaktivitě a roztěkanosti.
  2. 2. Dokonalá láska Proti Hyperaktivitě a roztěkanostiAromaterapeutická směs pro jemné vmasírování. Uklidňuje a harmonizuje psapřírodní zdravou formou. Při nervové vypjatosti, přílišné dominanci,hypersexualitě, zmateném skákání, utěcích a toulání a podobně. Přípravek jevhodný i pro psy v růstu od ukončeného 6. měsíce. Je vhodný i při výcvikua také dobře poslouží před výstavou. Pravidelné užívání podporuje imunitnísystém. Můžete bez problémů kombinovat s homeopatickými přípravky. Pokudváš pejsek již užívá jiné léky, konzultujte použití přípravku se svým veterinářem.Nejčastější případy užití:- dlouhodobá nervová vypjatost- útoky na běžce, cyklisty, slepice apod.- přílišná sexuální rivalita- hypersexualita- přílišná dominantní agrese- vypjaté, až zmatené skákání- neúnosná nervozita před akcí (dovolená, výlet, návštěva)- "muší hysterie"- utíkání a toulání z důvodu hyperaktivityDokonalá láska Proti strachu a úzkostiI tato směs je určena pro jemné vmasírování do kůže psa. Pomáhá proti strachua úzkostem. Při separační úzkosti během ponechávání o samotě, ocitnutí sev neznámém prostředí, při strachu z hluku, při strachu z lidí, z dětí, přiabnormální submisivitě a při potížích neznámého původu. Pravidelné užívánípodporuje imunitní systém.Nejčastější případy užití:- pejsek se trápí, když je sám (s tím spojené štěkání, vytí, ničení, pomočovánía kálení...)- další projevy separační úzkosti- pejsek se bojí při bouřce- poděšení a strach z neznámých a nových jevů (stavební práce, silvestr, výstřely,jízda autem apod.)- náhlá ztráta (psí společník, páníček...)
  3. 3. - špatné životní zkušenosti, týrání- střídání domovů, majitelů...- nepřiměřené hlídání teritoria- kousání a chňapání ze strachu- požírání výkalů z důvodu vzbuzení pozornosti- depresivní stavy- stavy úzkostiOba přípravky pořídíte v on-line prodejně Dokonalé lásky nawww.dokonalalaska.cz/e-shop/.Přeji vám hodně úspěchů a radostných chvil s vaším pejskem i aromaterapií!
  • Mates

    Oct. 7, 2011

Poznejte, co říká váš pejsek!

Views

Total views

1,055

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

4

Actions

Downloads

3

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×