Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

of

Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 1 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 2 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 3 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 4 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 5 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 6 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 7 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 8 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 9 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 10 Dövme koltuğu tattoo koltukları Slide 11

YouTube videos are no longer supported on SlideShare

View original on YouTube

1

Share

Download to read offline

Dövme koltuğu tattoo koltukları

Download to read offline

Dövme koltuğu siyah, beyaz ve kırmızı renk kombinasyonu ile üretici ve imalatçı firması olarak stoklarımıza dahil ettiğimiz son tasarımımız olan dövmeci koltuğu kalitesinin yanı sıra ekonomik bir modeldir. Sırt kısmı, oturma platformu ve ayak tablası olmak üzere 3 ana bölümden oluşan lüks dövme koltuğu temizlenebilirliği sayesinde hijyeniktir.
Siyah, kırmız ve beyaz renklerin kombinasyonları birleşimleriyle dövme stüdyolarınızı süsleyecek manuel olarak ayarlanabilen sırt kısmına sahiptir. Bu sayede siyah beyaz dövme koltuğu sırt platformunu istediğiniz derecede yatırabilir veya dik pozisyona getirebilirsiniz.

• Manuel olarak ayarlanabilen ayak kısmına sahiptir. Oturan kişinin ayaklarını kaldırarak düz dövme koltuğu pozisyona getirebilir veya dereceli olarak indirebilirsiniz.

• Çökme yapmayan kaliteli sünger üzerine temizlenebilir ve anti bakteriyel vinlex deri döşemeye sahip bir dövme koltuğu modelidir.

• Her iki yanda bulunan kol dayama aparatı sayesinde kişinin ister sağ koluna isterseniz sol koluna dövme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

• Her iki yanda bulunan kol dayama aparatlarını manuel olarak aşağı veya yukarı hareket ettirebilir bu sayede dövme yaptıracak kişinin doğru pozisyonda dövme yapıtrmasını sağlayabilirsiniz.

• Dövme koltuğu sırt kısmının yatması ve ayak kısmının kalkması ile 180 derecede 176 cm sedye pozisyonuna gelebilmesi sebebi ile kişilerin yatarak dövme yaptırmasına da olanak sağlamaktadır.

• Metal aksam elektrostatik toz boyalıdır.

• İsteğe göre renk değişikliği yapılabilmekte ve 2 si frenli 4 adet teker opsiyonel olarak tattoo koltuğuna dahil edilebilmektedir.


Teknik Özellikler:

Tüm yüzeysel bölgeler 5 lik 28 dans. gri sünger ve üzerine vinlex deri döşemelidir.

Toplam 19 kg.

Sedye pozisyonunda uzunluk 176 cm.

Sırt oturma ve ayak bölgelerindeki en 56 cm.

40 cm*15 cm*5 cm kol dayama sünger bölgesi ölçüleri

Yerden oturma alanına olan yükseklik 55 cm.

ExBxY - 56 cm x 176 cm x 55cm

Garanti Kapsamı:
Dövme Koltuğu Modelleri 2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.

Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Dövme Koltuğu modelleri hakkında tüm sorularınızı (0232) 484 55 66 ve (0553) 567 27 57 nolu çağrı merkezimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi en uygun ürünler ve çözümler hakkında bilgilendireceklerdir.

https://medikalsaglikurunleri.com/286-dovme-koltugu-tattoo-koltugu
http://dovmecikoltugu.com

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • MedikalHouse1

    Jan. 3, 2016

Dövme koltuğu siyah, beyaz ve kırmızı renk kombinasyonu ile üretici ve imalatçı firması olarak stoklarımıza dahil ettiğimiz son tasarımımız olan dövmeci koltuğu kalitesinin yanı sıra ekonomik bir modeldir. Sırt kısmı, oturma platformu ve ayak tablası olmak üzere 3 ana bölümden oluşan lüks dövme koltuğu temizlenebilirliği sayesinde hijyeniktir. Siyah, kırmız ve beyaz renklerin kombinasyonları birleşimleriyle dövme stüdyolarınızı süsleyecek manuel olarak ayarlanabilen sırt kısmına sahiptir. Bu sayede siyah beyaz dövme koltuğu sırt platformunu istediğiniz derecede yatırabilir veya dik pozisyona getirebilirsiniz. • Manuel olarak ayarlanabilen ayak kısmına sahiptir. Oturan kişinin ayaklarını kaldırarak düz dövme koltuğu pozisyona getirebilir veya dereceli olarak indirebilirsiniz. • Çökme yapmayan kaliteli sünger üzerine temizlenebilir ve anti bakteriyel vinlex deri döşemeye sahip bir dövme koltuğu modelidir. • Her iki yanda bulunan kol dayama aparatı sayesinde kişinin ister sağ koluna isterseniz sol koluna dövme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. • Her iki yanda bulunan kol dayama aparatlarını manuel olarak aşağı veya yukarı hareket ettirebilir bu sayede dövme yaptıracak kişinin doğru pozisyonda dövme yapıtrmasını sağlayabilirsiniz. • Dövme koltuğu sırt kısmının yatması ve ayak kısmının kalkması ile 180 derecede 176 cm sedye pozisyonuna gelebilmesi sebebi ile kişilerin yatarak dövme yaptırmasına da olanak sağlamaktadır. • Metal aksam elektrostatik toz boyalıdır. • İsteğe göre renk değişikliği yapılabilmekte ve 2 si frenli 4 adet teker opsiyonel olarak tattoo koltuğuna dahil edilebilmektedir. Teknik Özellikler: Tüm yüzeysel bölgeler 5 lik 28 dans. gri sünger ve üzerine vinlex deri döşemelidir. Toplam 19 kg. Sedye pozisyonunda uzunluk 176 cm. Sırt oturma ve ayak bölgelerindeki en 56 cm. 40 cm*15 cm*5 cm kol dayama sünger bölgesi ölçüleri Yerden oturma alanına olan yükseklik 55 cm. ExBxY - 56 cm x 176 cm x 55cm Garanti Kapsamı: Dövme Koltuğu Modelleri 2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır. Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir. Dövme Koltuğu modelleri hakkında tüm sorularınızı (0232) 484 55 66 ve (0553) 567 27 57 nolu çağrı merkezimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi en uygun ürünler ve çözümler hakkında bilgilendireceklerdir. https://medikalsaglikurunleri.com/286-dovme-koltugu-tattoo-koltugu http://dovmecikoltugu.com

Views

Total views

601

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

14

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×