Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Sevgiliye Romantik Doğum Günü 
Hediyeleri 
Sevgilinizin sıklıkla "Bir kere de bana romantik bir şeyler fısılda, romantik h...
1-) Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi 
İçinde bonbon çikolata, kalpli ve seni seviyorum ambalajlı çikolata ile 360 ...
2-) Ömür Boyu El Ele Yastık Seti 
Sevgiliye evlenme teklif etmenin en eğlenceli ve sıradışı yolu karşınızda! Evli çiftlere...
3-) Kalbimin İçi Hediye Sepeti 
İçinde 30 adet kalpli kağıtlarda romantik cümleler, kalpli çikolatalar ve yapay gül buluna...
4-) Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi 
Su küresi deyince sizin de aklınıza ilk olarak kar küreleri gelmiyor mu? F...
5-) Sevgililere Özel Yuvarlak Duvar Saati 
Her an yanınızda olmasını istediğiniz, zamanın her saniyesi, her dakikası sesin...
6-) İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupası 
Kalpli kulpları ve sevimli çöp adam figürleriyle sevgilinize oldukça masumane ve roma...
7-) 2014 Yılın En İyi Sevgili Sertifikası 
İlişkinizi genel bir değerlendirmeden geçirdiğinizde aslında sevgilinizle gayet...
8- ) Kalp Fotoğraf Çerçevesi 
Siz de fotoğraf arşivi oldukça kabarık olan ve her fırsatta fotoğraf çekilen çiftlerdenseniz...
9-) Yokluğunda Her Gün Bir Yıl Gibi Ahşap Duvar Saati 
Sevgilinizin yanınızda olmadığı anlar size de gittikçe uzuyor mu? Z...
10-) İki İsimli Kolye 
Takı takmaktan hoşlanan sevgilinize üzerinde hem sizin hem de sevgilinizin isminin yazılı olacağı b...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

1

Share

Download to read offline

Sevgiliye Romantik Doğum Günü Hediyeleri

Download to read offline

Sevgilinize unutamayacağı bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız bu romantik hediye seçeneklerine göz atmadan geçmeyin deriz.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Sevgiliye Romantik Doğum Günü Hediyeleri

 1. 1. Sevgiliye Romantik Doğum Günü Hediyeleri Sevgilinizin sıklıkla "Bir kere de bana romantik bir şeyler fısılda, romantik hediyeler al" demesi sizi de düşündürmeye ve ona doğum günü hediyesi olarak romantik hediyeler almaya mı sevk etti.. Eğer böyle bir eğilimde bulunduysanız bile sevgiliniz çok şanslı.. Çünkü; içinizdeki romantik ortaya çıkmak için sinyal bekliyormuş meğerse.. İşe, romantik hediyeleri inceleyerek başlayabilirsiniz. Unutmadan bir de madem böyle anlamlı bir girişimde bulunacaksınız, sevgilinize Can Yücel, Attila İlhan gibi şairlerin aşk kokan şiirlerinden de bir bölüm okursunuz öyle değil mi? Yarım iş yapmak olmaz :) Sevgilinize doğum gününde, aslında ne kadar da romantik olabileceğinizi göstermeye hazırsanız, buyrun hediye seçeneklerimizi inceleyin..
 2. 2. 1-) Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi İçinde bonbon çikolata, kalpli ve seni seviyorum ambalajlı çikolata ile 360 tane romantik söz bulunan bu aşk kulesi sevgilinizin kalbine taht kurmanızı sağlayacak güzellikte! Ürün detayları için tıklayınız.
 3. 3. 2-) Ömür Boyu El Ele Yastık Seti Sevgiliye evlenme teklif etmenin en eğlenceli ve sıradışı yolu karşınızda! Evli çiftlere ve nişanlı çiftlere özel iki tasarımı olan bu yastık kılıfı sevgiliye doğum gününde hediye edilebilecek en farklı ürünlerden.. Ömür boyu el ele yastık hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
 4. 4. 3-) Kalbimin İçi Hediye Sepeti İçinde 30 adet kalpli kağıtlarda romantik cümleler, kalpli çikolatalar ve yapay gül bulunan bu hediye sepeti, size romantik değilsiniz diyen sevgilinizi utandıracak güzellikte! Kalbimin içi hediye sepetini incelemek için tıklayın.
 5. 5. 4-) Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi Su küresi deyince sizin de aklınıza ilk olarak kar küreleri gelmiyor mu? Fotoğraf çerçevesi olarak kullanacağınız bu kürenin içindeki minik kalpler ortaya oldukça romantik bir görüntü çıkmasına vesile olacak.. Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. 5-) Sevgililere Özel Yuvarlak Duvar Saati Her an yanınızda olmasını istediğiniz, zamanın her saniyesi, her dakikası sesini duyduğunuz sevgilinize üzerinde fotoğraflarınızın ve yazılmasını istediğiniz mesajın yer alacağı bu romantik duvar saatini hediye edebilirsiniz. Sevgililere özel yuvarlak duvar saati hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
 7. 7. 6-) İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupası Kalpli kulpları ve sevimli çöp adam figürleriyle sevgilinize oldukça masumane ve romantik bir hediye vermeye hazır olun! Herkes ne kadar romantik ve ince düşünceli olduğunuzu bu aşk kupaları sayesinde görecek. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. 7-) 2014 Yılın En İyi Sevgili Sertifikası İlişkinizi genel bir değerlendirmeden geçirdiğinizde aslında sevgilinizle gayet sorunsuz bir birliktelik yaşadığınız kanaatine varıyorsanız sevgiliniz 2014 yılının en iyi sevgilisi sertifikasını hak edeli oldukça uzun bir zaman olmuş :) Ürün detayları için tıklayın.
 9. 9. 8- ) Kalp Fotoğraf Çerçevesi Siz de fotoğraf arşivi oldukça kabarık olan ve her fırsatta fotoğraf çekilen çiftlerdenseniz, en güzel fotoğraflarınızı yerleştirebileceğiniz kalp fotoğraf çerçevesi, tartışmasız sevgilinizin büyük beğenisini kazanacak. Kalp fotoğraf çerçevesini detaylı incelemek için tıklayın.
 10. 10. 9-) Yokluğunda Her Gün Bir Yıl Gibi Ahşap Duvar Saati Sevgilinizin yanınızda olmadığı anlar size de gittikçe uzuyor mu? Zamanı anlamlı kılan sevgilinize üzerine ismini yazdırabileceğiniz bu ahşap saati hediye ederek onun hafızasına kazınacak bir sürpriz yapmış olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ürün detayları için tıklayın.
 11. 11. 10-) İki İsimli Kolye Takı takmaktan hoşlanan sevgilinize üzerinde hem sizin hem de sevgilinizin isminin yazılı olacağı bir kolyeden daha anlamlı bir hediye veremezsiniz. İki isimli kolye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
 • CemalDeniz

  May. 7, 2015

Sevgilinize unutamayacağı bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız bu romantik hediye seçeneklerine göz atmadan geçmeyin deriz.

Views

Total views

866

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×