Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
ıKınma
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

3

Share

Download to read offline

Doğum pozisyonları

Download to read offline

Hamile Okulu, normal doğumu tercih eden, hamilelik, doğum ve doğum sonrasını sağlıklı yaşamak isteyen anne-babalara, doğum öncesi/sonrası eğitimi ve ebelik desteği vermek amacıyla, Ebe Asude Oflaz tarafından kurulmuştur. Eğitim ve diğer hizmetlerinin temel prensibi sağlıklı, normal doğumu (doğal doğum) desteklemektir.

Hamile Okulu, Eylül 2013' ten itibaren Op Dr Ebru AKBAY'ın da katılımı ile hizmet alanını genişleterek mevcut hizmetlerin yanında hamile takibi, doğum, doğumda doktor- ebe ekip çalışması, hamilelik öncesi ve doğum sonrası kadın sağlığı ile ilgili tüm hastalıkların tanı ve tedavisinde hizmet sunan bir kurumdur.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Doğum pozisyonları

 1. 1. KASILMALARI KOLAY ATLATMAK İÇİN POZİSYONLAR HAMİLE OKULU Gebe Seren ÖNAL Foto Ayşin ZAİM
 2. 2. HAMİLE OKULU Gebemiz Seren ÖNAL’ a teşekkür ederiz….
 • uleSelman

  Mar. 1, 2017
 • nacrimal

  Oct. 9, 2014
 • fatmagunduz927

  Oct. 2, 2014

Hamile Okulu, normal doğumu tercih eden, hamilelik, doğum ve doğum sonrasını sağlıklı yaşamak isteyen anne-babalara, doğum öncesi/sonrası eğitimi ve ebelik desteği vermek amacıyla, Ebe Asude Oflaz tarafından kurulmuştur. Eğitim ve diğer hizmetlerinin temel prensibi sağlıklı, normal doğumu (doğal doğum) desteklemektir. Hamile Okulu, Eylül 2013' ten itibaren Op Dr Ebru AKBAY'ın da katılımı ile hizmet alanını genişleterek mevcut hizmetlerin yanında hamile takibi, doğum, doğumda doktor- ebe ekip çalışması, hamilelik öncesi ve doğum sonrası kadın sağlığı ile ilgili tüm hastalıkların tanı ve tedavisinde hizmet sunan bir kurumdur.

Views

Total views

5,215

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

31

Actions

Downloads

36

Shares

0

Comments

0

Likes

3

×