Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
marine phytoplactons
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

2

Share

Viconcept

Download to read offline

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Viconcept

 1. 1. TachoEASY • Araç takip cihazları üreten bir firma.. ViConcept • Bu firmanın reklam yüzü olan yatırımcı bulmayı sağlayan diğer bir grup şirketidir.
 2. 2. YATIRIM VE KİRA GELİRİ • Bir firmaya yatırım yapacaksınız ve her ay düzenli olarak o firmadan alacağınız kira geliri ile başlangıçta yatırdığınız paranın 2 katını alacaksınız diye bir teklif sunulmuş olsaydı?? -Bu fikirle ilgili olarak ne düşünürdünüz? -Bu teklife olumlu bakar mıydınız?
 3. 3. 1) AYLIK KİRA GELİRİ
 4. 4. NASIL EKSTRA KAZANÇ SAĞLAYABİLİRİZ? 1) AYLIK KİRA GELİRİ -YATIRIMIN 2 KATI OLARAK SİZE GERİ DÖNÜŞÜ VARDI… 2) TAVSİYE TİCARETİ (NETWORK MARKETING) -Peki bu yatırım fırsatını birilerine tavsiye ederek (kira geliri hariç), her hafta ekstradan daha fazla para kazanmak ister misiniz?
 5. 5. TAVSİYE TİCARETİ GELİRİ
 6. 6. 2) YATIRIMCI BULMA GELİRİ Bu işi tavsiye edip işe dahil olmasını sağladığınız her yatırımcıdan %5 KAZANÇ elde edersiniz. (**Sadece kişisel kayıtlar için geçerlidir. Alt ekibinizin kayıtları dahil değildir.)
 7. 7. 3)KATLAMA GELİRİ
 8. 8. 4) CİHAZ KULLANIM(AKTİFLİK) GELİRİ4) CİHAZ KULLANIM(AKTİFLİK) GELİRİ
 9. 9. DOĞRU KOPYALAMA = SÜREKLİ GELİR
 10. 10. YAZ PROMOSYONLARI 1) 2) 3) RAMAZAN AYI BEREKET AYI PROMOSYONU !!! • Promosyon için gerekli şartlar; -30 Ağustos'a kadar sunumlara EN ÇOK SAYIDA DAVET YAPAN İLK 2 KİŞİ; "WEBİNAR ŞAMPİYONLARI" olarak adlandırılacak ve; • 1.LİK ÖDÜLÜ 500 TL 2.LİK ÖDÜLÜ 300 TL olmak üzere para ödülü verilecektir. • Promosyon Kapsamı: Kişilerin "SADECE YENİ DAVETLİ" yani organizasyonunuzda yer almayan yeni kişiler davetine bakılarak sunumlar esnasında, tutulan kayıtlara göre toplam sayılara bakılarak kazanan belli olacaktır. Her hafta Pazar günü sıralamadaki son durum bu başlıkta açıklanacaktır. • ***Bu bir şirket promosyonu değildir. Kazanan kişilerin ödülleri Ahmet Altun ve Ergün Biçer tarafından karşılanacaktır.
 11. 11. Uluslararası geçerliliği olan 2PAY4YOU kartınızla herhangi bir MasterCard logolu istediğiniz bankamatikten istediğiniz ülke ve şehirde paralarını çekebilirsiniz…
 12. 12. VICONCEPT FİRMASINDA ÇALIŞMAYA BAŞLADINIZ  BİR SONRAKİ AŞAMA ??? PLANLI ve DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAK - Akıllı Çalışma Stratejisi Davet: Sunumlara davet (Hergün Saat 21.30 da) ve Eğitimlere davet Liste Yöntemi: Telefon listesi (Eş, dost, akrabalar, arkadaş ve tanıdıklar) Sosyal medya (Facebook, Twitter, Linkedlin)
 13. 13. HERGÜN SAAT 21.30 DA WEBİNAR https://victurkiye.clickwebinar.com/tr Laptop ya da masaüstü bilgisayardan -İsim ve Mail yazarak giriş yapabilirsiniz. Tablet ya da Cep Telefonlarından girişler için Google Play Store’dan “Clickmeeting” programını indirmeniz gerekmektedir. Ardından sırasıyla; -ID: 197756427 -İsim -Mail yazarak giriş yapabilirsiniz.
 14. 14. ZENGİNLİĞE GİDEN YOLDA SADECE 2 KİŞİ YETER!!! Phone: +90 505 622 4677 Skype: ergun.bicer@hotmail.com Email: ergunbicer@gmail.com
 • emine55

  Dec. 26, 2015
 • MertCan9

  Aug. 21, 2015

Views

Total views

1,047

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

3

Actions

Downloads

11

Shares

0

Comments

0

Likes

2

×