Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

1

Share

Download to read offline

Ballantine's Brasil - Be More Brasil

Download to read offline

Ballantine's Brasil campaign "Be More Brasil" case study.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Ballantine's Brasil - Be More Brasil

 1. 1. Pernod Ricard kreipėsi į mus su užduotimi įgyvendinti didžiausią iki šiol vykdytą produkto pristatymą Lietuvoje. Ballantine’s Brasil
 2. 2. Šis produktas yra itin unikalus, kadangi tai yra Škotiškas viskis, brandintas su žaliosios citrinos žievele.
 3. 3. Ši unikali produkto sudėtis sukūrė didelį iššūkį. Kaip komunikuoti produkto išskirtinumą “nepabėgant” nuo Škotijos “šaknų”?
 4. 4. Pagrindiniai kampanijos tikslai Didžiausias auditorijos pasiekiamumas Vartotojų įsitraukimas į komunikaciją Nemokamos medijos generavimas Aiški produkto komunikacija Škotija + Brazilija
 5. 5. Nors buvo turima global medžiaga, kartu su klientu nusprendėme kampaniją sukurti nuo nulio.
 6. 6. Pagrindinė idėja: Jeigu škotiškas viskis gali būti labiau brazilas, gal galite ir jūs?
 7. 7. Atsakyti į šį klausimą sukūrėme konceptą, pavadinimu “Be More Brazil – Būk Labiau Brazilu”
 8. 8. Viena iš pagrindinių kampanijos užduočių buvo itin efektyvus media panaudojimas.
 9. 9. Todėl kampanijai sukūrėme media ekosistemą, kurios pagrindės dalys buvo YouTube ir Google Display Network. Taip pat naudojome vietinę mediją ir Facebook socialinį tinklą. YouTube and Google Display Network Kampanijos aplikacija Vietinė medija
 10. 10. Kodėl GDN ir YouTube? Todėl, kad turint ribotą biudžetą ir norint sukurti “komunikacijos” visur įspūdį, šie kanalai puikiai veikia generuojant nemokamą mediją. Mokame tik už paspaudimus ar peržiūras, o parodymai yra free media ;)
 11. 11. Specialiai šiai kampanijai sukūrėme YouTube kanalą Ballantine’s Lietuva.
 12. 12. Vos neužmiršau... Ar minėjau, kad kampanijai skirtas kūrybinis biudžetas buvo itin mažas?
 13. 13. Tai mus privertė galvoti itin kūrybiškai taupant kiekvieną išleistą litą, tačiau neprarandant norimos turinio kokybės (ir jo kiekio).
 14. 14. YouTube reklamai sukūrėme 30 skirtingų 20 sec. trukmės “teaser” video su portugalų kalbos pamokomis. Optimizuojant kaštus, visi šie turėjo vienodą dizainą ir muziką.
 15. 15. Šie video buvo naudojami YouTube True View reklamos formatui.
 16. 16. Mūsų video https://www.youtube.com/watch?v=WzHGVWpw2 VQ
 17. 17. Siekiant maksimalaus išskirtinumo visose komunikacijos platformose, jį sukūrėme ir YouTube kanale. Visiems video sukūrėme išskirtinius “custom thumbnails”. Video atsiradus rekomenduojamų video sąraše, buvo žymiai geriau patraukiamas vartotojų dėmesys. Taip, tai katė aprengta ryklio kostiumu, važiuojanti ant siurblio roboto, besivejanti antį. Tai yra YouTube video rekomendacijos.
 18. 18. Turint ribotą biudžetą optimizuokite visus įmanomus nemokamus komunikacijos kanalus. Optimizavome video pavadinimus, kad jie patrauktų kuo daugiau dėmesio. party Optimizavome video raktažodžius, kad mūsų reklama atsirastų kuo daugiau TG interesus atitinkančių paieškų. Optimizavome video aprašymus, kad pirmose matomose eilutėse matytųsi kampanijos žinutė.
 19. 19. Reklama vietinėje medijoje taip pat kvietė vartotojus “Tapti labiau brazilais”.
 20. 20. Aplikacijoje panaudojome YouTube kanale talpinamą Intro video. Vartotojus pasitiko mūsų barmenas, kuris pristatė kaip reikia naudotis aplikacija.
 21. 21. Norint būti labiau brazilais vartotojai turėjo naudoti portugalų kalbos žodyną ir jo žodžius panaudoti savo Facebook postuose. Postai buvo daromi per mūsų socialinę aplikaciją.
 22. 22. Ir vartotojai buvo labai labai aktyvūs...
 23. 23. 20.000+ aktyvių aplikacijos vartotojų Rezultatai Daugiau nei 150.000 istorijų pasidalinta 226.970 video peržiūrų. 76.657 video minučių peržiūrėta Vid. CTR 0,81% 2.511.802 unikalių cookies pasiekta su mokama ir nemokama reklama
 24. 24. ...vos nepamiršau paminėti YouTube mokėjome tik už 226.970 peržiūrų. Gautos nemokamos medijos vertė siekė 263,54% investicijų. 17 valandų nemokamos reklamos 1.266.835 Nemokamų Companion banner parodymų 22.000 Nemokamų Paspaudimų
 25. 25. Gytis Labašauskas +370 615 90152 gytis.labasauskas@iprospect.com
 • tomascerkasas

  Feb. 25, 2015

Ballantine's Brasil campaign "Be More Brasil" case study.

Views

Total views

351

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×