Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Formātu failus fontus
Fonti un burtveidoli ir faili, kas ietver virkni zīmēm (burti). Šos failus var atrast internetā, un
...
PostScript irpirmā faila formāts fontus. Izveidots ar Adobe galvenokārt printeriem. Tā ir” lapas
apraksta valoda” (PDL Pag...
OpenType tika izveidota ar Microsoft un Adobe, lai būtu nākamais solis Apple TrueType un
PostScript formātā Adobe. Microso...
You’ve finished this document.
Download and read it offline.
Upcoming SlideShare
Julen Malebøger - www.farvelaeg.com
Next
Upcoming SlideShare
Julen Malebøger - www.farvelaeg.com
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

Share

Formātu failus fontus: TrueType (TTF), PostScript y OpenType (OTF)

Download to read offline

Īpašības, vēsturi un definīciju dažādu failu formātus dažādu fontu failiem veidiem operētājsistēmām, piemēram, Windows, Mac OS un Linux. TrueType fontus (TTF) un OpenType PostScript (regulētu tirdzniecības sistēmu), ko var atrast tīmekļa vietnēs bezmaksas fontus, lai lejupielādētu, piemēram, http://fontus.gifmania.lv/ un viņiem ir īpašas iezīmes un īpatnības, lai zināt, ka faila formāts tiek izmantots, lai katra lieta, mēs varam kalpot.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Formātu failus fontus: TrueType (TTF), PostScript y OpenType (OTF)

 1. 1. Formātu failus fontus Fonti un burtveidoli ir faili, kas ietver virkni zīmēm (burti). Šos failus var atrast internetā, un viegli uzstādīt visām operētājsistēmām. Avoti, lai programmas, kas izmanto kādu teksta redaktoru, var būt dažādi veidi, lai rakstītu tekstu burtus. Izdevēji, piemēram, Microsft Word, Notepad.cc, Writebox, rakstnieks, Simplenote, Google Docs, Evernote Web, LYX vai Calligra Office. Citas programmas, kas ir nepieciešams, lai strādātu ar tekstiem arī izmantot fontus, kas ir iepildīta operētājsistēmu. Power Point, Outlook, Photoshop un citi redaktori nepieciešama arī fontu faili. Ikreiz, kad jūs strādājat ar kādu bagātu teksta veida, tiek izmantoti fonti. Teksta, programmas kā Windows Notepad neizmanto šos formātus, bet visvienkāršākā forma burtiem. Ir dažāda veida failus, kurus var atrast tīklā, lejupielādei un uzstādīšanas, jūs varat lejupielādēt dažādos formātos, kas ir līdzīgs saturs, mēs paskaidrosim: TrueType (TTF) TrueType ir visbiežāk formātā un fonta standarts, ko izstrādājusi Apple Computer astoņdesmitajos gados, pēc tam, kad ideja par failu formātu ”Type 1” no Adobe.Sākotnējais formāts tika balstīta uz valodas pazīstams kā PostScript. Viens no lielas priekšrocības TrueType rakstīt 1 piedāvā, lai attīstītājs avotiem lielāku kontroli pār displeja ekrāna vai printera mazākiem izmēriem, ir burti, kas lasa daudz labāk. Tos var izmantot jebkuru printeri vai citu izvades ierīce ir saderīga ar Windows. Tā ir standarta formāts lejupielādes interneta fontus kā http://fontus.gifmania.lv/. Tā ir standarta lietošanai uz datoriem ar Windows operētājsistēmu. Tas ir ļoti bieži tās izmantošanu vietējā un profesionālajā vidē, kas prasa izcilu drukas kvalitāti. Faila formāts ir paplašinājums .ttf PostScript (Type 1)
 2. 2. PostScript irpirmā faila formāts fontus. Izveidots ar Adobe galvenokārt printeriem. Tā ir” lapas apraksta valoda” (PDL Page Description Language), ko izmanto daudzi vecāki printeriem. Tā sāka izstrādāt 1976.gadā, un pēc tam pārcēlās uz Xerox ar PARC. Tā attīstītājs ir Jānis Warnock, ko izmanto, lai izstrādātu dibināt Adobe 1982. Tas irsākotnējais formāts šiem failiem, un šodien joprojām tiek izmantota. PostScript atšķīrās no citiem pamata formātiem printeriem, kas izmanto pilnu programmēšanas valodu, lai aprakstītu drukas attēlu. Failu var nosūtīt uz lāzera printeri vai citu augstas kvalitātes izvades ierīci. Par fontu faili ir 300 dpi, punkti collā. Šis formāts ir parasti nav atrodama uz download vietām, tas irvairāk profesionāli formātā, bet joprojām izmanto. PostScript fonti ir gludāka, sīki, augstas kvalitātes vēstules, bet smagākas failus. Tā lietošana ir ierobežota, lai formātu drukāšanai, jo īpaši attiecībā uz profesionālas kvalitātes drukas grāmatas, plakāti un žurnāli. Windows operētājsistēmas atbalsta šo formātu, bez problēmām, bet to svars padara tos nav ieteicams izmantot. Faila formāts ir paplašinājums .ps Šis piemērs ir ņemts no Wikipedia, kā kods ir iesniegts šajā valodā. http://en.wikipedia.org/wiki/PostScript OpenType (OTF)
 3. 3. OpenType tika izveidota ar Microsoft un Adobe, lai būtu nākamais solis Apple TrueType un PostScript formātā Adobe. Microsoft gribēja būt savas formātā un mēģināja ar šriftus, uzlabotas tehnoloģijas, ”GX Tipogrāfija”, bet tas nestrādāja un attīstīta TrueType Atvērt 1994. Pievienojies Adobe tehnoloģiju attīstības veicināšanā ar 1 tipa formātā. Saistoša abu devis OpenType. Adobe un Microsoft turpina attīstību un atbalstu OpenType formātā kļūt universālu atvērta standarta formātu visiem datoriem. Birojs starptautisko standartu (Starptautiskā standartizācijas organizācija, ISO), kas pieņemts kā standarta formātā, bet vēl nav pabeigts universalized, tas ir otrais formāts pašreizējo operētājsistēmu visvairāk lieto. Faila formāts ir paplašinājums .otf Formāti fontus operētājsistēmu Visi formāti ir saderīgi, pašreizējās programmas un Microsoft Windows operētājsistēmām atbalstīt visas trīs formātos. Datori ar Mac operētājsistēmām, piemēram, Mac OS X atbalsta arī trīs formātus. Šī operētājsistēma ir uzstādīta pēc noklusējuma fontu grāmata programma, lai pārvaldītu šos failus. Linux bāzes operētājsistēmas atbalsta arī formātus fontus, lai gan failu pārvaldības sistēma ir atšķirīga.
 • auxigifmaniagifmania7

  May. 16, 2014
 • Dinkybueno

  May. 13, 2014
 • gifigmania

  May. 13, 2014

Īpašības, vēsturi un definīciju dažādu failu formātus dažādu fontu failiem veidiem operētājsistēmām, piemēram, Windows, Mac OS un Linux. TrueType fontus (TTF) un OpenType PostScript (regulētu tirdzniecības sistēmu), ko var atrast tīmekļa vietnēs bezmaksas fontus, lai lejupielādētu, piemēram, http://fontus.gifmania.lv/ un viņiem ir īpašas iezīmes un īpatnības, lai zināt, ka faila formāts tiek izmantots, lai katra lieta, mēs varam kalpot.

Views

Total views

432

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

5

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

3

×