Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Ovacik Lavista Tower
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

Share

Dört Mevsim Eryaman

Download to read offline

Dört Mevsim Eryaman Ankara’da yeni konut projesi.

Genel Özellikler

7 blokta toplam 360 konut,
4+1 konut tipi,
Yeşilin her tonuyla tasarlanmış peyzaj alanları,
Kapalı yüzme havuzu,
Kondisyon salonu,
Koşu ve yürüyüş alanları,
Çocuklara özel spor ve eğlence alanları,
7/24 güvenlik kontrol sistemiyle her blok için güvenlikli giriş,
Depreme dayanıklı tünel kalıp sistemi,
Resepsiyon kontrollü site girişi,
Açık ve kapalı otopark.

Eryaman’ın en değerli lokasyonlarından birinde Tuna Türkoğlu ortak girişimi tarafından konumlanan projede tamamı 4+1 konut tipinde toplam 360 daire bulunmakta.Konutların büyüklükleri ise 167 m2.Herşeyin mutluluğunuz ve konforunuz için tasarlandığı Dört Mevsim’de, sınırlı süre lansman fiyatlarıyla sunulan 4+1 daireler, 7 blok ve 360 konut olarak kurgulanıyor.

Yürüyüş yolları, süs havuzları, çocuk oyun alanları Kondisyon salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu projede yer alan sosyal alanlar.

Dört Mevsim Eryaman teslim tarihi Ekim 2016

Dört Mevsim Eryaman projesinde fiyatlar 320 bin TL’den başlıyor.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • konutprojeleri

    Nov. 17, 2015

Dört Mevsim Eryaman Ankara’da yeni konut projesi. Genel Özellikler 7 blokta toplam 360 konut, 4+1 konut tipi, Yeşilin her tonuyla tasarlanmış peyzaj alanları, Kapalı yüzme havuzu, Kondisyon salonu, Koşu ve yürüyüş alanları, Çocuklara özel spor ve eğlence alanları, 7/24 güvenlik kontrol sistemiyle her blok için güvenlikli giriş, Depreme dayanıklı tünel kalıp sistemi, Resepsiyon kontrollü site girişi, Açık ve kapalı otopark. Eryaman’ın en değerli lokasyonlarından birinde Tuna Türkoğlu ortak girişimi tarafından konumlanan projede tamamı 4+1 konut tipinde toplam 360 daire bulunmakta.Konutların büyüklükleri ise 167 m2.Herşeyin mutluluğunuz ve konforunuz için tasarlandığı Dört Mevsim’de, sınırlı süre lansman fiyatlarıyla sunulan 4+1 daireler, 7 blok ve 360 konut olarak kurgulanıyor. Yürüyüş yolları, süs havuzları, çocuk oyun alanları Kondisyon salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu projede yer alan sosyal alanlar. Dört Mevsim Eryaman teslim tarihi Ekim 2016 Dört Mevsim Eryaman projesinde fiyatlar 320 bin TL’den başlıyor.

Views

Total views

364

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

78

Actions

Downloads

1

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×