Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Park Alyans
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

Share

İnci Kulesi

Download to read offline

Platin Beytepe konut projesi Ankara-Beytepe’de Toker Mesken tarafından 6.400 m2 arsa alanı üzerinde hayata geçirilmekte.

Platin Beytepe konut projesi 2 blokta toplam 62 konuttan oluşuyor. Proje 83.00m2 – 226.30m2 arasında 2+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor.

Projede her daire için 2 araçlık kapalı otopark, Misafir araç otoparkı, Her dairede özel depo alanı, Her dairede mutfakta kiler alanı, Jeneratör (Tam beslemeli) Basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, kum havuzu, traplen alanı, süs havuzu,Açık ve kapalı çocuk oyun alanları (bilardo,dart, playstation), Bahçede oturma grupları, kamelyalar, Yürüyüş parkurları, Fitness salonu, fin hamamı, sauna, pilates alanı, Vip hizmetleri gibi imkanlar yer alıyor

Platin Beytepe projesi teslim tarihi Eylül 2015 olarak hedeflenmekte.

Platin Beytepe projesinde fiyatlar 555.000TL’den başlamakta.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • konutprojeleri

    Dec. 8, 2015

Platin Beytepe konut projesi Ankara-Beytepe’de Toker Mesken tarafından 6.400 m2 arsa alanı üzerinde hayata geçirilmekte. Platin Beytepe konut projesi 2 blokta toplam 62 konuttan oluşuyor. Proje 83.00m2 – 226.30m2 arasında 2+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. Projede her daire için 2 araçlık kapalı otopark, Misafir araç otoparkı, Her dairede özel depo alanı, Her dairede mutfakta kiler alanı, Jeneratör (Tam beslemeli) Basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, kum havuzu, traplen alanı, süs havuzu,Açık ve kapalı çocuk oyun alanları (bilardo,dart, playstation), Bahçede oturma grupları, kamelyalar, Yürüyüş parkurları, Fitness salonu, fin hamamı, sauna, pilates alanı, Vip hizmetleri gibi imkanlar yer alıyor Platin Beytepe projesi teslim tarihi Eylül 2015 olarak hedeflenmekte. Platin Beytepe projesinde fiyatlar 555.000TL’den başlamakta.

Views

Total views

312

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

19

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×