Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

1st place - Young Marbles 2011

Vítězná prezentace naší reklamní kampaně pro projekt České spořitelny Dream Catcher, se kterou jsme porazili 7 týmům mladých kreativců na Young Marbles 2011.

 • Soyez le premier à commenter

1st place - Young Marbles 2011

 1. 1. DreamzoneMade for Young Marbles 2011
 2. 2. Dreamzóny / 2Všichni lidé mají své sny, ale málo kdoje řekne nahlas. Přitom vyslovit svůj senje stejně jednoduché jako napsat SMS.A my jim to umožníme! Jak?
 3. 3. Dreamzóny / 3Naše vize je jednoduchá. Vytvořímeprostor, kde se sny stávají realitou.Prostor, kde se může každý v kliduzasnít a jednoduše napsat, co by si přál.
 4. 4. Jak získáme sny / 4Jak získáme sny?
 5. 5. Jak získáme sny / 5Dreamzony - RoadshowKaždý týden umožníme lidem snít vjednom z 12 velkých českých měst.Dreamzony rozmístíme všude tam, kdese schází naše cílová skupina, mladí lidé.Školy, nádraží, náměstí, nákupní centranebo hudební festivaly.
 6. 6. Jak získáme sny / 6Systém sněníLidé se zastaví na jedné z našichDreamzon. Vstoupí do ní, zasní se a svůjsen nám jednoduše pošlou SMS ve tvaruJMÉNO SEN. Náš systém jejich SMSzaregistruje a odpoví jim:
 7. 7. Jak získáme sny / 7„Myslíš to vážně? Sežeň alespoň dvakámoše a my ti tvůj sen splníme naDreamcatcher.cz/sen. Navíc jsi v soutěži olístky na hudební festival České hrady.“Snílek navštíví odkaz, kde vyplní pouzesvoje telefonní číslo a dokončí registracisnu.
 8. 8. Nejjednodušší dreamzona je snadno umístitelná prakticky kdekoliva navíc je fosforeskující, takže bude v noci krásně vidět (okolí škol,parky, nádraží).
 9. 9. Dreamzona, která na sebesnadno upozorní. Jevybavená létajícívelkoplošnou obrazovkou,která v reálném časezobrazuje sny poslanéSMS. (atraktivní afrekventovaná místa)Viz. Ball TV
 10. 10. Na místa, kde byste to neočekávali, umístíme Dreamzonu sesedačkou (náměstí, nákupní centra, parkoviště, park, knihovna,školní hřiště, menza).
 11. 11. Jak získáme sny / 11České hradyČeská spořitelna sponzoruje festivalČeské hrady! Nabízí se zde synergie obouprojektů. Obrandovaným autobusem,který bude zároveň jednou z našichDreamzone, usnadníme návštěvníkůmfestivalu cestu z města na hrad.+ Návštěvnici mohou poslat SMS+ Každý se rád zadarmo sveze-> podpora brandu České spořitelny
 12. 12. Sny a motivace / 12Sny a motivace Jak získat sny a motivovat sekundární skupinu aby hlasovala? Jednoduše, ukážeme jim, o čem sní ostatní!
 13. 13. Sny a motivace / 13Facebook aplikace1. Uživatel vloží svůj sen2. Aplikace mu automaticky vytvoříspeciální profilovou fotku3. Aplikace postne zprávu na snílkovu zeďo tom, že spolu s kamarády si chtějí splnitsen.+ virální šíření = hlasování sekundární CS+ rozšiřování CRM databáze+ buzz
 14. 14. Popis pod profilovou fotkou: Pomož mi splnit můj sen naDreamcatcher.cz/mzdrazil. (Na fotografii bude otagovaná stránkaChytám svůj sen na DreamCatcher.cz.
 15. 15. Sny a motivace / 15Motivace pro snílkyTím, že snílek využije FB aplikaci provložení snů, se automaticky zapojuje dosoutěže o lísky na festival České hrady.A navíc!Jeho tým získá obrandovaná trička, sekterými může po celou dobu soutěžepropagovat svůj sen.
 16. 16. Sny a motivace / 18Interaktivní bannerSny, které budou snílci zasílat, se budouautomaticky streamovat do flashovéhobanneru umístěného na oblíbenýchserverech naší cílové skupiny.+ šíření povědomí o Dreamcatcher.cz+ snílci jsou překvapeni+ evokuje chuť a zvědavost zapojit svůjsen do projektu
 17. 17. Sny jsou streamované v reálném čase z SMS, Facebook aplikace awebu Dreamcatcher.cz. Tlačítkem je pak uživatel přesměrován naoficiální web k zadání svého vlastního snu.
 18. 18. Snít je přirozené / 20Snít je přirozené Guerrillová kampaň. I nehmotné věci mohou mít své sny. Fyzické obláčky umístíme na ambientní média.
 19. 19. Ostatní aktivity / 25 Printy v Facebook Places časopisech Foursquare Ostatní aktivityInteraktivní mapa Facebook PPC ČR se sny a DZ Sponzored Stories
 20. 20. Přínosy spořitelně / 26Přínos České spořitelně+ Propagace ČS na autobuse, FB aplikaci+ Rozšíření CRM databáze+ Přístup k mladým klientům+ Pozitivní vnímání brandu veřejností+ Dreamzony = téma pro PR+ Využití nových médií+ Buzz
 21. 21. Sladké snění #COFI Jan Valuštík (@honzavalustik), Lukáš Krčil (@lukaskrcil) Pavel Vybíral (@vybrii) Matěj Švec (@ebloggercz) Martin Zdražil (@mzdrazil) Studenti 1. ročníku FMK UTB

  Soyez le premier à commenter

  Identifiez-vous pour voir les commentaires

 • AleFilip

  Oct. 29, 2012

Vítězná prezentace naší reklamní kampaně pro projekt České spořitelny Dream Catcher, se kterou jsme porazili 7 týmům mladých kreativců na Young Marbles 2011.

Vues

Nombre de vues

424

Sur Slideshare

0

À partir des intégrations

0

Nombre d'intégrations

6

Actions

Téléchargements

0

Partages

0

Commentaires

0

Mentions J'aime

1

×