Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
1 of 51

Girişimciler İçin 50 Ürün

17

Share

Download to read offline

İnternet girişimcilerinin işine yarayabilecek, ürün geliştirmelerinde hızlandıracak 50 adet ürüne bu sunum ile ulaşabilirsiniz.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Girişimciler İçin 50 Ürün

 1. 1. Girişimciler İçin 50 Ürün Amerika’yı Yeniden Keşfetmeyin! Hazır Ürün, Kütüphanelerle Girişiminizi Hızla Hayata Geçirin!
 2. 2. @mtufekyapan Optlook.net Sosyal medya görünümünüzü düzenlemek için meta-taglerle, twitter card ile uğraşmayın. Optlook API ile bağlanın, sosyal medya görünümünüzü yönetin!
 3. 3. @mtufekyapan sendloop.com Emailing ile ilgili tüm teknik konuları sendloop ile çözebilirsiniz.
 4. 4. @mtufekyapan Tapcanvas.com Basit mobil uygulamaları, arayüz aracılığı ile kolayca yaratın.
 5. 5. @mtufekyapan proto.io Mobil uygulamalar için hızlı prototip aracı. Hızlı ve kolay birşekilde prototiplerinizi yaratın.
 6. 6. @mtufekyapan userfox.com Kullanıcılarınızla etkileşim için gönderdiğiniz emailleri otomatize edin.
 7. 7. @mtufekyapan bustaname.com Domain seçerken zorlanmayın. Dilediğiniz uzantıya göre değişik domain isimlerine ulaşın.
 8. 8. @mtufekyapan goanimate.com Ürün videonuzu ücretsiz ve basic bir şekilde yapmak için kolay bir araç.
 9. 9. @mtufekyapan uservoice.com Ürün içerisinde kullanıcılarınızdan pratikçe feed-back alın, sorunlarını size hızlı bir şekilde iletmesini sağlayın.
 10. 10. @mtufekyapan waweapps.com Faturalarınızı wave ile çözüme ulaştırın. Ödeme alın (Şu an Türkiye’den ödeme alamıyorsunuz!)
 11. 11. @mtufekyapan cloudsponge.com Davet sayfasında kullanıcılarınızın mailindeki kontaklara ulaşmasını sağlayan kütüphane.
 12. 12. @mtufekyapan sitebeam.net İnternet sitenizin yada rakibinizin durumunu check etmek için araç. Nerede hatalarınız, eksikleriniz var, hızlıca görün.
 13. 13. @mtufekyapan appneta.com Ürününüzün durumunu check edin. Nerede hata var, nerede yavaşlama var, gözlemleyin.
 14. 14. @mtufekyapan chupamobile.com Mobil uygulama ve oyunlar için source code pazar yeri. İhtiyacınız olan temel bir özelliği buradan temin edebilirsiniz.
 15. 15. @mtufekyapan mobiledevhq.com Mobil uygulamanızın app store’da SEO çalışması için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama.
 16. 16. @mtufekyapan kraken.io Görsellerinizin kalitesini kaybetmeden, çok daha düşük boyutlara getiren bir uygulama. Özellikle mobil kullanıcıların hızla sayfaya ulaşmasını sağlıyor. API ile çözümleri bulunuyor.
 17. 17. @mtufekyapan dropmysite.com Veritabanınızı yedekleme işini farklı bir server’da otomatize eden, böylece yedekleme konusunda tüm dertleri çözen bir ürün.
 18. 18. @mtufekyapan oocharts.com Google Analytics API’sine oocharts’ı kullanarak daha fazla sorgu atıp, daha hızlı yanıt alabilirsiniz.
 19. 19. @mtufekyapan luma7.com İçerik üretirken konular arasında yeni fikirler bulmanı ve zihin haritaları oluşturmaya yarayan uygulama.
 20. 20. @mtufekyapan filtrr2 Browser üzerinde instagram filtrelerine JavaScript kütüphanesi ile ulaşmak için filtrr2 kütüphanesini kullanabilirsiniz.
 21. 21. @mtufekyapan ispeech.org Metinleri okuyan uygulama. API var ve mobil uygulamalar içerisinde kullanılabiliyor.
 22. 22. @mtufekyapan fontastic.me Kolay ve hızlı bir şekilde icon font yaratmayı sağlayan sistem. İconları seçip, icon-font’u yaratıp, download edebiliyorsun.
 23. 23. @mtufekyapan jpanelmenu.com Mobil uygulamalar ve uygulamalarda Facebook, Google mobil uygulamalarındaki gibi yan menü oluşturmaya yardımcı olan jQuery kütüphanesi.
 24. 24. @mtufekyapan Intro.js Uygulama içerisine giren kullanıcıya uygulamayı tanıtmaya yarayan hazır JS kütüphanesi.
 25. 25. @mtufekyapan buttonoptimizer.com Arayüz üzerinden dilediğiniz butonu yaratın, CSS olarak ya da png olarak butonu indirin.
 26. 26. @mtufekyapan ilovepreloaders.tumblr.com Preloader’ların SCSS olarak listelendiği bir sayfa. Preloader olarak beğendiğinizin kodunu alıp, kullanabilirsiniz.
 27. 27. @mtufekyapan unsplash.com Yüksek çözünürlüklü, ücretsiz fotoğraflar email adresinize gelsin.
 28. 28. @mtufekyapan sassme.arc90 Bir renk kodundaki rengin açıklık, koyuluk, sature, hue gibi değerlerini değiştirerek yeni renk elde etmenizi sağlıyor.
 29. 29. @mtufekyapan swiftype.com Site içerisinde aramayı başarılı bir şekilde otomatize edebilirsiniz.
 30. 30. @mtufekyapan mediacru.sh Site üzerindeki medya dosyalarını küçülterek, saklayan ve uygulama içerisinde servis eden bir uygulama. İçerik sitelerinin açılış hızlarını artıracak bir uygulama.
 31. 31. @mtufekyapan accountmarshal.com Kullanıcıların girişlerini takip ediyor ve aynı hesapla birden fazla oturum açılmasını engelliyor.
 32. 32. @mtufekyapan srvd.co Kullanıcıların geldikleri lokasyona göre farklı ana sayfalar ve mesajlar göstermeyi sağlayan uygulama.
 33. 33. @mtufekyapan rivaliq.com Rakiplerinin internet sitesinde olan değişiklikleri ve sosyal medyada yaptıkları paylaşımları track edip, raporlayan servis.
 34. 34. @mtufekyapan docracy.com İhtiyacınıza uygun hukuksal ingilizce metinleri arayıp bulabileceğiniz bir kaynak.
 35. 35. @mtufekyapan fre.sh BuzzFeed başta olmak üzere, internet üzerinde yükselişe geçen içerikleri inceleyin.
 36. 36. @mtufekyapan kimonolabs.com Browser üzerinden takip etmek istediğiniz alanları seçin, crawler’a ihtiyaç duymadan, API ile dilediğiniz alandaki verileri alın.
 37. 37. @mtufekyapan coschedule.com Wordpress üzerinde yayınlanacak yazılar ve paylaşımları tek bir alandan yönetmeyi sağlayan uygulama. İçerik üreticileri için güzel bir takip sistemi.
 38. 38. @mtufekyapan konotor.com Mobil uygulama içerisinde kullanıcılar ile bire bir mesajlaşmayı sağlayan uygulama. Kullanıcılara destek vermek ve feedback almak için pratik bir çözüm.
 39. 39. @mtufekyapan cromonitor.com Rakiplerinizin A/B testlerini ve landing page’de yaptıkları değişiklikleri takip edin.
 40. 40. @mtufekyapan teampage.io Responsive takım sayfasını bu uygulama ile kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.
 41. 41. @mtufekyapan gochime.com Emailinglerinizde pasif olan kullanıcılara Facebook üzerinden reklam yapmanızı sağlayan uygulama. E-ticaret siteleri için pratik bir çözüm.
 42. 42. @mtufekyapan pitchpigeon.com Uygulamanızdan insanları haberdar etmek için basın bülteninizi servis eden uygulama.
 43. 43. @mtufekyapan algolia.com Gerçek zamanlı, performanslı site içerisinde search uygulaması.
 44. 44. @mtufekyapan smartappbanners.com Mobilden siteyi eden kullanıcılara, eğer uygulama yüklü ise uygulamada aç, uygulama yüklü değil ise uygulamamızı indirin bandını çıkaran uygulama.
 45. 45. @mtufekyapan mailcharts.com Rakiplerinin nasıl emailing çalışmaları yaptığını analiz et.
 46. 46. @mtufekyapan codyhouse.co Arayüzle ilgili birçok konuda hazır ve temiz kütüphanelerin listelendiği sayfa.
 47. 47. @mtufekyapan x-mirage.com iPad ve iPhone ekranınızı bilgisayara yansıtmanızı sağlayan uygulama.
 48. 48. @mtufekyapan torchpad.com Kendi wiki sayfanı yaratmayı sağlayan uygulama.
 49. 49. @mtufekyapan dollarphotoclub.com 1$’a yüksek çözünürlüklü fotoğrafların satıldığı pazar yeri.
 50. 50. @mtufekyapan bubble.is Birçok detayı ile, hiç kod yazmadan web ve mobil uygulamayı arayüz aracılığı ile kolayca geliştirmeyi sağlayan uygulama.
 51. 51. @mtufekyapan termsfeed.com İşinizin yapısına göre, gizlilik sözleşmesi, kullanım koşulları gibi hukuksal metinleri hazırlamanıza yardım eden uygulama.

×