Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
[ıeıııirıîlölziinı
tü!)

l .A
İ İİİİİİİİ

'İî İiİİİşİİİTHİİ

 

 

 

  

 l .v1 'n, . il n' i" 
ij* b' g ,lı Kİ 'W T L “f, “ % ßîêı ıı
I . 5 LP!"...
Soğanlı ECA Kombi Servisi 0212 532 00 15  Soğanlı ECA Kombi Bakımı – Kombi Tamiri
Prochain SlideShare
Chargement dans…5
×

Soğanlı ECA Kombi Servisi 0212 532 00 15 Soğanlı ECA Kombi Bakımı – Kombi Tamiri


Özellikle kış mevsiminde ev ve işyerlerimizde birçok işimizi kolaylaştıran aynı zamanda bulunduğumuz ortamın ısınmasını ve belli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayan Kombilerimizin bakımlarını yaptırmadığınızda daha az ısıtıp daha çok performans harcadığı, arızalara daha açık olduğu, bunların yanı sıra peteklerinizin bakımı yapılmadığında belli çatlakların olması, su kaçırması vb. arızaların oluşması, normalin 1,5 katı fazla fatura ile karşılaşılması gibi durumların olacağını biliyor musunuz?
Soğanlı Kombi Servisi olarak kombi bakımınızı yaptırmadıysanız acilen yaptırmanızı ve bunu her yaz ve kış düzenli bir şekilde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımsızlıktan oluşacak her Kombi Arızası sizin bile bile lades demeniz anlamına gelir. Periyodik kombi bakımı cebinize iyi gelir.
Soğanlı Kombi Bakım veya arızaları için bizi arayabilirsiniz, İstanbu’un hangi bölgesinde olursanız olun, Size en hızlı servis hizmetini sağlayacağımızı garanti ederiz.
Bize : 0212 532 00 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


Livres associés

Gratuit avec un essai de 30 jours de Scribd

Tout voir

Livres audio associés

Gratuit avec un essai de 30 jours de Scribd

Tout voir
 • Soyez le premier à commenter

Soğanlı ECA Kombi Servisi 0212 532 00 15 Soğanlı ECA Kombi Bakımı – Kombi Tamiri

 1. 1. [ıeıııirıîlölziinı
 2. 2. tü!) l .A
 3. 3. İ İİİİİİİİ 'İî İiİİİşİİİTHİİ l .v1 'n, . il n' i" ij* b' g ,lı Kİ 'W T L “f, “ % ßîêı ıı I . 5 LP!" . ß "›"" PKK:::- /5 İ" , :5_`:4 İl. ' ` ı ` ` ,f gl ıp g* A _ T_ ı_ h j __«:' İwı__.__:î$ğz*$T'ı - 2:_ . v i... ' İ İ İ * İ ß İ İ î i â i İ İ İ İ .İ I İ İ î İ î İ î İ î İ İ” [İ IT Vİ İİ: n” Lİ DİE ÜİÜ Ü” H_ i İİİİ İİİİ İİ

  Soyez le premier à commenter

  Identifiez-vous pour voir les commentaires

 • serdndek

  Nov. 6, 2014

Özellikle kış mevsiminde ev ve işyerlerimizde birçok işimizi kolaylaştıran aynı zamanda bulunduğumuz ortamın ısınmasını ve belli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayan Kombilerimizin bakımlarını yaptırmadığınızda daha az ısıtıp daha çok performans harcadığı, arızalara daha açık olduğu, bunların yanı sıra peteklerinizin bakımı yapılmadığında belli çatlakların olması, su kaçırması vb. arızaların oluşması, normalin 1,5 katı fazla fatura ile karşılaşılması gibi durumların olacağını biliyor musunuz? Soğanlı Kombi Servisi olarak kombi bakımınızı yaptırmadıysanız acilen yaptırmanızı ve bunu her yaz ve kış düzenli bir şekilde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımsızlıktan oluşacak her Kombi Arızası sizin bile bile lades demeniz anlamına gelir. Periyodik kombi bakımı cebinize iyi gelir. Soğanlı Kombi Bakım veya arızaları için bizi arayabilirsiniz, İstanbu’un hangi bölgesinde olursanız olun, Size en hızlı servis hizmetini sağlayacağımızı garanti ederiz. Bize : 0212 532 00 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vues

Nombre de vues

278

Sur Slideshare

0

À partir des intégrations

0

Nombre d'intégrations

3

Actions

Téléchargements

2

Partages

0

Commentaires

0

Mentions J'aime

1

×