Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Dijital Bankacılık Ligi Raporu
Haziran 2013
Hesaplabakalim.com olarak bankaların dijital dünyadaki
performanslarını hemen görebilmeleri ve sektörle
karşılaştırabilmel...
Facebook Beğeni Sayısı Sıralaması
• Haziran ayı itibariyle Türkiye’deki
bankaların toplam Facebook
hayran sayısı 7.523.980...
Facebook Konuşulma Sayısı Sıralaması
• Haziran ayı itibariyle Türkiye’deki
bankalar hakkında Facebook’ta
toplam 32.334 kez...
Twitter Takipçi Sayısı Sıralaması
• Haziran ayı itibariyle
Türkiye’deki bankaların toplam
Twitter takipçi sayısı 300.574
k...
Twitter Klout Puanı Etkinliği Sıralaması
• Haziran ayının Twitter Klout
puanı en yüksek banka;
Akbank (78) oldu. Garanti
B...
Alexa Sıralaması En Hızlı Artan Bankalar
• Türkiye’deki bankaların 2013
Haziran ayı Alexa web site
sıralamasında ilk 100’d...
İlk 100’de Türkiye’deki bankaların mobil bankacılık uygulamarından
sadece Garanti Cep Şubesi (Garanti Bankası) bulunmaktad...
Google Finans Yükselen Arama Trendleri
Türkiye finans sektörü müşterileri son bir ay içerisinde en çok kredi ve altın
fiya...
Hesaplabakalim.com nedir?
Hesaplabakalim pozitif markalar için iletişim platformları yaratır.
Hesaplabakalim.com olarak ta...
“Yılın en yenilikçi web girişimi”
Webrazzi Ödülleri
“Yeni Trend, Utility Marketing”
İdil Çakım - info-currents
“Insanların...
@hesaplabakalim
Teşekkürler
Adres: Gülbahar Mah. Avnidilligil Sk. Çelik İş Merkezi A Blok Kat: 3 D: 11
Mecidiyeköy İstanbu...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

of

Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 1 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 2 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 3 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 4 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 5 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 6 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 7 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 8 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 9 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 10 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 11 Dijital bankacılık ligi haziran 2013 Slide 12
Upcoming SlideShare
HesaplaBakalim.com
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

1 Like

Share

Download to read offline

Dijital bankacılık ligi haziran 2013

Download to read offline

Dijital bankacılık ligi haziran 2013, Bankaların dijitaldeki performansının karşılaştırılması.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Dijital bankacılık ligi haziran 2013

 1. 1. Dijital Bankacılık Ligi Raporu Haziran 2013
 2. 2. Hesaplabakalim.com olarak bankaların dijital dünyadaki performanslarını hemen görebilmeleri ve sektörle karşılaştırabilmeleri için dijital bankacılık ligini hazırladık. Merakla beklenen raporumuz aylık olarak güncelleniyor. Raporumuzda bir çırpıda yükselen trendleri ve rakiplerin durumunu karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. Dijital Bankacılık Ligi Nedir?
 3. 3. Facebook Beğeni Sayısı Sıralaması • Haziran ayı itibariyle Türkiye’deki bankaların toplam Facebook hayran sayısı 7.523.980 kişi oldu. • İlk 3’te sırasıyla Garanti Bankası, Akbank ve TEB bulunuyor. • Bu ay hayran sayısı bakımından en çok büyüyen banka %18,33'lük büyüme ile ParafCard (HalkBank) olurken, sırasıyla onu CardFinans (%13,44) ve Exi26 (Akbank) (%10,73) takip etti.
 4. 4. Facebook Konuşulma Sayısı Sıralaması • Haziran ayı itibariyle Türkiye’deki bankalar hakkında Facebook’ta toplam 32.334 kez konuşuldu. • İlk 3’te sırasıyla Denizbank, TEB ve Vakıf Bank bulunuyor. • Haziran ayında Facebook’ta konuşulma oranı en çok artan banka %318.23’lük büyüme ile Vakıf Bank olurken, Finansbank Enpara.com %34,18’lik büyümeyle Vakıf Bank’ı takip etti. Konuşulma sayısı en çok azalan banka ise 99,63%’lik bir düşüşle Bank Asya oldu.
 5. 5. Twitter Takipçi Sayısı Sıralaması • Haziran ayı itibariyle Türkiye’deki bankaların toplam Twitter takipçi sayısı 300.574 kişi oldu. • İlk 3’te Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi bulunuyor. • Haziran ayında Twitter takipçi oranı en çok artan banka %20,09’luk büyüme ile Vakıf Bank olurken, sırasıyla Maximum Kart (%12,63) ve Kuveyt Türk (%12,56) Vakıfbank’ı takip etti.
 6. 6. Twitter Klout Puanı Etkinliği Sıralaması • Haziran ayının Twitter Klout puanı en yüksek banka; Akbank (78) oldu. Garanti Bankası (77) veTürkiye İş Bankası (60) puanla Akbank’ı takip ediyor. • Haziran ayında Twitter Klout puanı oranı en çok artan banka ünvanının sahibi 6 puanlık artışla DenizBank oldu.
 7. 7. Alexa Sıralaması En Hızlı Artan Bankalar • Türkiye’deki bankaların 2013 Haziran ayı Alexa web site sıralamasında ilk 100’de 3 tane banka var.
 8. 8. İlk 100’de Türkiye’deki bankaların mobil bankacılık uygulamarından sadece Garanti Cep Şubesi (Garanti Bankası) bulunmaktadır. Apple Store Uygulama Sıralaması * AppStore’da en çok indirilen bankacılık uygulamalarının sıralaması *
 9. 9. Google Finans Yükselen Arama Trendleri Türkiye finans sektörü müşterileri son bir ay içerisinde en çok kredi ve altın fiyatlarıyla ile ilgilenmektedir. Konut kredisine olan yüksek ilgi devam etmekle birlikte geleneksel tasarruf yöntemlerinden biri olan çeyrek altın son bir ay içerisinde de tercih edilen bir yatırım aracıdır.
 10. 10. Hesaplabakalim.com nedir? Hesaplabakalim pozitif markalar için iletişim platformları yaratır. Hesaplabakalim.com olarak tam olarak ulaşmak istediğiniz kişileri müşterinize dönüştürmenizi sağlıyoruz. Pozitif pazarlama felsefesiyle üretilmiş Hesaplabakalim.com ile markaların, müşterilerine hayatlarını kolaylaştıran hesaplama araçları sunmasınız sağlıyoruz. Hesaplayıcılarımızla internette her alanda müşterilerinize ulaşabilir, yeni müşteriler kazanabilir ve sektörünüz için birincil kaynaktan doğru bilgiler alabilirsiniz. Size özel dijital ve hesaplayıcılarımız için bize ulaşın. info@hesaplabakalim.com Facebook.com/hesaplabakalim Twitter.com/hesaplabakalim Hesaplabakalim.com
 11. 11. “Yılın en yenilikçi web girişimi” Webrazzi Ödülleri “Yeni Trend, Utility Marketing” İdil Çakım - info-currents “Insanların hayatlarını kolaylaştırarak müşteri kazanımı, mükemmel kombinasyon” Ingmar De Lang - MountView Useful Hakkında
 12. 12. @hesaplabakalim Teşekkürler Adres: Gülbahar Mah. Avnidilligil Sk. Çelik İş Merkezi A Blok Kat: 3 D: 11 Mecidiyeköy İstanbul +90 (212) 288 9230 Facebook.com/hesaplabakalim Twitter.com/hesaplabakalim
 • otuhta

  Jul. 11, 2013

Dijital bankacılık ligi haziran 2013, Bankaların dijitaldeki performansının karşılaştırılması.

Views

Total views

4,221

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2,999

Actions

Downloads

9

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×