Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Aşk Acısından Kurtulmanın En Etkili Yolları
Değerli arkadaşım, bu makalemde aşk acısından kurtulmanın
3 etkili yolunu ve e...
Değerli arkadaşım, uzun ve meşakkatli bir yoldur sevgili ile
yürümek.. Senin ayağın takıldığında o seni tutup kaldıracak,
...
Ayrıca, ayrılık sonrasında kalbindeki sızının her an seninle
olduğunu, durmadan için için yandığını ve nemli gözlerle
uzak...
Güzel ve mutlu geçen bir birliktelikten sonra yaşanan sıkıntılı
bir ayrılık, psikolojik ve ruhsal açıdan çoğu zaman sanıld...
2- Hediyeleri ve Fotoğrafları Yok Et
Aşk acısından kurtulmanın en etkili yollarından bir diğeri ise
eski sevgiline ait ola...
You’ve finished this document.
Download and read it offline.
Upcoming SlideShare
Özgüven Eksikliği, 10 İnanılmaz Çözüm Yolu
Next
Upcoming SlideShare
Özgüven Eksikliği, 10 İnanılmaz Çözüm Yolu
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

1

Share

Aşk Acısından Kurtulmanın En Etkili Yolları

Download to read offline

Bu makalede aşk acısından kurtulmanın en etkili yolları üzerinde duracağım.

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Aşk Acısından Kurtulmanın En Etkili Yolları

  1. 1. Aşk Acısından Kurtulmanın En Etkili Yolları Değerli arkadaşım, bu makalemde aşk acısından kurtulmanın 3 etkili yolunu ve eski sevgiliye dair birkaç önemli hususu bulacaksın. Soğuk ve yağmurlu havaları neden severiz dostum? Üşüdüğümüzü ve hatta içimizin titrediğini bilmemize rağmen o soğuk havaları neden daha sıcak ve samimi buluruz kendimize? Yüreğimizin yangın yeri gibi yanması mı buna sebep olan, yoksa bizi anlayan ve konuşmadan sadece dinleyen soğuk ve içimize işleyen havalar olması mı dostum?
  2. 2. Değerli arkadaşım, uzun ve meşakkatli bir yoldur sevgili ile yürümek.. Senin ayağın takıldığında o seni tutup kaldıracak, onun ayağı takıldığında ise sen ona kol kanat gereceksin. Aslında sağlıklı ve uzun ömürlü bir birlikteliğin temel dayanağı bu kuraldır. Fakat işler her zaman bu şekilde yürümez ve birkaç şiddetli sarsıntı sonucunda kimi birliktelikler bozulabilir ve ilişki ayrılıkla sonuçlanabilir. İşte, böyle bir birlikteliğin son dönemlerinde çiftler arasında konuşulan her konunun bir tartışma kaynağı olduğunu ve kavga ile sonuçlanan hüsranlı ve sancılı süreçlerin baş gösterdiğini fark edeceksin. Sevgili arkadaşım, bu satırları okuduğuna göre sen de, kavgaların yıkılmasında etken bir rol oynadığı birlikteliğinizin acı ve keder dolu günlerini yaşıyorsun. Yalnızlığı en yoğun şekliyle yaşadığın, yüreğinin sıkışıp daraldığı ve nefes alamadığını hissettiğin bu zamanlarda aşk acısının verdiği duygusal çöküşü fazlasıyla tadıyorsun.
  3. 3. Ayrıca, ayrılık sonrasında kalbindeki sızının her an seninle olduğunu, durmadan için için yandığını ve nemli gözlerle uzaklara daldığını da fark edeceksin. Yaşanan ve yaşanabilecek aşk acıları elbette ki bunlarla sınırlı değildir dostum. Uykusuz geçen geceler ve sinir krizleri de aşk acısının en sık görülen etkilerinden sadece bir kaçı… Fakat bu makalenin asıl amacı, seni bu elem ve ızdırap dolu duygulardan arındırıp, yoluna daha sağlam adımlarla devam edebilmeni ve geleceğe daha parlak bir şekilde bakabilmeni sağlamaktır dostum. Aşk acısının, ayrılan çiftlerde görülen bir takım yansımasından söz ettim sana. Şimdi ise aşk acısından kurtulmanın yollarını anlatayım:
  4. 4. Güzel ve mutlu geçen bir birliktelikten sonra yaşanan sıkıntılı bir ayrılık, psikolojik ve ruhsal açıdan çoğu zaman sanıldığı kadar kolay atlatılamaz. Ve aşk acısını derinden yaşayanlar, yollarına devam etme gücünü ve iradesini kendinde bulamaz ve bunu yapmayı genellikle istemez. İşte bu sebeple yapman gerekenleri azim ve kararlılıkla yapmalısın dostum. Her şeyden önce aşk acısından kurtulmak adına bu yola başvurup, bu makaleyi okuduğun için kutlarım seni. Bu gayreti gösterebildiğine göre bünyen ve iraden oldukça güçlü. Bu özelliğin atacağın adımlarda sana avantaj sağlayacaktır. Dostum, aşk acısından kurtulmak için: 1- Bulunduğun Yerden Uzaklaş Eski sevgilini sana hatırlatan her şeyden uzak durmalı, nefes alabilmen ve kendini toparlayabilmen için bulunduğun yerden kısa bir süreliğine de olsa uzaklaşmalısın. Bu sana zihnini açık tutma ve ufkunu genişletme fırsatı tanıyacaktır.
  5. 5. 2- Hediyeleri ve Fotoğrafları Yok Et Aşk acısından kurtulmanın en etkili yollarından bir diğeri ise eski sevgiline ait olan ve sana onu hatırlatan her şeyi ortadan kaldırmaktır dostum. Bu etapta size ait olan ve eski sevgilinin bulunduğu her kareyi yani fotoğrafları yakmak ve aldığın hediyeleri çöpe atmakla işe başlayabilirsin. Böylece zihninde onu sana hatırlatabilecek bütün detaylardan da kurtulmuş ve kalbindeki elem dolu acıdan bir nebze de olsa sıyrılmış olacaksın. 3- Mükemmel Siteyi Keşfet Bu noktada sana aşk acısından kurtulman için tavsiye edebileceğim iyi bir kaynak site var. Etkisini çok net görebileceğin bu site, seni tahmin edeceğinden çok daha kısa sürede istediğin konuma getirecektir. Bu kaynak siteye buradan ulaşabilirsin: Aşk Acısı Nasıl Geçer? Hayatına kaldığın yerden, yeniden mutlu ve huzurlu bir şekilde devam edebilmen dileğiyle… Anahtar Kelimeler: aşk acısından kurtulmanın 3 etkili yolu, aşk acısı
  • enginak0088

    Dec. 6, 2014

Bu makalede aşk acısından kurtulmanın en etkili yolları üzerinde duracağım.

Views

Total views

809

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

10

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×